Make-up

Správný make-up je pro focení jednou z nejdůležitějších částí.  A protože vám chci nabídnout ten nejlepší servis, tak v případě zájmu pomůžu s vizáží a celkovým stylingem. Vlastním osvědčení o získání profesní kvalifikace jako vizážistka se specializací na foto make-up a další druhy líčení. Především ateliérová světla výrazně ubírají. Proto je vhodné pro své fotografie zvolit výraznější make-up od profesionála, který tomu rozumí.

Denní líčení

Tento make-up je vhodné zvolit pro důležité schůzky, pracovní pohovory, nebo pokud se chcete cítit hezky. Ráda vás nalíčím a učešu. Denní líčení bude vypadat přirozeně a rozzářeně.

Cena líčení je od 700,- / délka líčení cca 60 min.

Večerní líčení

Tento make-up je vhodné zvolit pro plesy, firemní večírky, do divadla nebo na jinou společenskou akci. Oblíbené je kouřové líčení, nalepovací řasy a intenzivnější barvy.  Vše pro to, abyste se cítila jako hvězda večera.

Cena líčení je 1 000,- / délka líčení cca 60-90 min.

Svatební líčení

Svatební den je pro každou ženu velmi důležitý a každá touží být ta nejkrásnější nevěsta. Proto je vhodné zvolit profesionála z oboru vizáže. Svatebního líčení nelze dosáhnout béžným make-upem. Nevěsta se musí cítit přirozeně a o svém líčení takřka nevědět. Mnoho nevěst se neubrání slzám štěstí a dojetí, proto musíme dbát na odolný make-up, který těmto vlivům odolá. Líčení by mělo zapadat do celkového pojetí svatby, proto je nutné předem vědět jaké bude mít nevěsta šaty, barvu kytice apod. Je vhodné domluvit se na zkoušce zhruba měsíc dopředu před termínem svatby. Na zkoušce si probereme Vaše představy o make-upu, vybereme vhodný odstín a barvu tak, abyste byla spokojená.

Cena zkoušky 700,- / délka líčení cca 60-120 min.

Cena líčení 3 100,-

Výše uvedené ceny jsou včetně účesů.