Focení ateliér

Na výběr různé barvy plátna, focení jak celé postavy tak i detailnějších portrétů.

Focení exteriér

Pokud bude počasí přát, focení venku velice doporučuji. Fotografie venku jsou jedny z nejkrásnějších, fotit se dá prakticky ve všech ročních obdobích a výsledky stojí za to.

Kousek od ateliéru se nachází lesní koupaliště, kde pro naše focení najdeme vše potřebné jako je rybník, lesy, louky, potoky, skály apod.

Focení BOUDOUIR

Zde se fantazii meze nekladou. Vemte vše v čem se cítíte pohodlně a přitom smyslně. Nejvhodnější varianta – dvě barvy spodního prádla, pokud vlastníte a chcete tak můžete vzít i košilku či nějaký korzet, podvazky, šaty apod. Společně vybereme nejvhodnější kombinaci na focení. Nezapomínejte ani na boty, podpatky jsou pro tato focení vhodné (prosím o absolutně čisté podrážky) pokud budeme fotit bez bot, dbejte na pěknou manikuru, pedikuru. Důležité jsou také doplňky – korále, náramky, náušnice.

Focení novorozeňat

Focení miminek je nejvhodnější mezi prvním a druhým týdnem života. Miminka jsou v tomto období hodně spavá a celé focení prospí. Jsou proto i tvárnější pro aranžování. Společené focení s rodiči u takto malých miminek nedoporučuji, miminka ještě nedrží hlavičku a proto je vhodné nechat společné focení až vaše dítko povyroste.
Pokud sníte o fotkách kde miminko spí v košíku na dece, holčička má na hlavičce čelenku apod. – vše je dobré vyřešit předem abych potřebné věci vzala s sebou. Focení může proběhnout v ateliéru nebo po domluvě i u Vás doma. Za dopravu si ůčtuji 5 Kč/ km.

Focení dětí

Vezměte s sebou nějakou svačinku a pití, dětem při focení vyhládne. Náhradní oblečení pro případ jakékoli nehody. Oblíbený plyšák, hračka. Mějte prosím na paměti, že focení s dětmi je občas náročné a ne každému prckovi se musí líbit. Proto vás prosím, abyste si na den s fotografem vyhradili čas a nikam nespěchali, pak totiž vzniknou ty nejkrásnější fotky.

HLEDÁTE TIP NA DÁREK? ZAKUPTE POUKAZ NA FOCENÍ

Na míru vám připravím dárkový voucher. Voucher můžete vyzvednout osobně v tištěné podobě nebo zašlu na Váš email.

Tipy pro focení

     Oblečení pro skupinové a rodinné fotografie

Doporučuji sladit oblečení, nejlépe vršky do stejných barev a kalhoty taktéž. Inspirace hledejte všude na internetu, pinterest apod.,

     Manikůra, Pedikůra

Velice důležité je na focení mít krásné nehty, jak na rukou tak na nohou. to samé platí pro pedikůru.

     Líčení

Pokud máte citlivou pleť a víte o produktech, které vám nevyhovují, prosím vemte s sebou své krémy apod. – předejdeme alergické reakci.