Pronájem ateliéru

Nabízím možnost pronájmu plně zařízeného fotostudia. Nabízím také plně vybavenou šatnu pro vaše focení. V ateliéru je ticho a klid, nebudete tedy rušeni okolím. Celý prostor je nekuřácký.

Focení ateliér

Na výběr různé barvy plátna, focení jak celé postavy tak i detailnějších portrétů. Velmi oblíbené jsou rodinná či Vánoční focení.

Focení exteriér

Pokud bude počasí přát, focení venku velice doporučuji. Fotografie venku jsou jedny z nejkrásnějších, fotit se dá prakticky ve všech ročních obdobích a výsledky stojí za to.

Newborn focení

Focení miminek je nejvhodnější mezi prvním a druhým týdnem života. Miminka jsou v tomto období hodně spavá a celé focení prospí. Jsou proto i tvárnější pro aranžování. Společené focení s rodiči u takto malých miminek nedoporučuji, miminka ještě nedrží hlavičku a proto je vhodné nechat společné focení až vaše dítko povyroste.
Pokud sníte o fotkách kde miminko spí v košíku na dece, holčička má na hlavičce čelenku apod. – vše je dobré vyřešit předem abych potřebné věci vzala s sebou. Focení může proběhnout v ateliéru nebo po domluvě i u Vás doma. Za dopravu si ůčtuji 10 Kč/ km.

Rodinné focení

Vezměte s sebou nějakou svačinku a pití, dětem při focení vyhládne. Náhradní oblečení pro případ jakékoli nehody. Oblíbený plyšák, hračka. Mějte prosím na paměti, že focení s dětmi je občas náročné a ne každému prckovi se musí líbit. Proto vás prosím, abyste si na den s fotografem vyhradili čas a nikam nespěchali, pak totiž vzniknou ty nejkrásnější fotky.

Portrétní focení

Dopřejte si krásné portrétní fotografie z profesionálního ateliéru se vším komfortem. Pro portréty Vám mohu nabídnout jak profesionální makeup, tak zapůjčení šatů.

Focení BOUDOIR

Zde se fantazii meze nekladou. Vemte vše v čem se cítíte pohodlně a přitom smyslně. Nejvhodnější varianta – dvě barvy spodního prádla, pokud vlastníte a chcete tak můžete vzít i košilku či nějaký korzet, podvazky, šaty apod. Společně vybereme nejvhodnější kombinaci na focení. Nezapomínejte ani na boty, podpatky jsou pro tato focení vhodné (prosím o absolutně čisté podrážky) pokud budeme fotit bez bot, dbejte na pěknou manikuru, pedikuru. Důležité jsou také doplňky – korále, náramky, náušnice.

HLEDÁTE TIP NA DÁREK? ZAKUPTE POUKAZ NA FOCENÍ

Na míru vám připravím dárkový voucher. Voucher můžete vyzvednout osobně v tištěné podobě nebo zašlu na Váš email.